Vybraná nemovitost není k dispozici.

Profil firmy

Společnost CZ STAVEBNÍ HOLDING, a.s. byla založena na jaře roku 1999 a je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 18671. Sídlo společnosti se nachází v Kostelecké ulici č. p. 879/59 v Praze, Čakovicích, a kromě stálé provozovny v Pardubicích, na adrese Bělehradská ulice č. p. 582, Polabiny, zřídila společnost provozovny v místech připravované a realizované výstavby po celé ČR, na adresách uvedených u jednotlivých lokalit výstavby v nabídce.

Hlavním těžištěm činnosti společnosti je organizace, financování a komplexní realizace bytové výstavby po celém území ČR. Společnost v průběhu dlouholetého působení úspěšně dokončila výstavbu více než 6.000 bytů nebo rodinných domů, když pro velký zájem o výstavbu v některých lokalitách zrealizovala i více etap výstavby (Plzeň, Jihlava, Pardubice a okolí, Vyškov apod.). Společnost je stabilní a dynamickou společností, rozvíjející s každou etapou výstavby své znalosti a zkušenosti, zejména o potřebách svých klientů a partnerů. Hlavním cílem společnosti je zkvalitňování činnosti tak, aby naplnila představy klientů a partnerů, tj. rozšiřováním nabídky služeb a zvyšováním jejich kvality. Společnost postupně vybudovala stabilní tým kvalifikovaných a spolehlivých zaměstnanců, zapálených do své profese a průběžně zvyšujících svoji odbornou úroveň.

Fotogalerie

V případě jakéhokoliv sporu se společností, který se v rámci smluvních vtahů nepodaří vyřešit dohodou ke spokojenosti klienta, jako spotřebitele, je klient oprávněn obrátit se za účelem řešení sporu na věcně příslušný subjekt mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, jimž je v případě smluvního vztahu se společností a klientem, jako spotřebitelem, Česká obchodní inspekce (viz www.coi.cz).

Zavřít

Máte otázky? Napište nám, rádi vám pomůžeme

V případě jakýchkoliv nezávazných dotazů nebo
Vašeho zájmu o koupi bytu či rodinného domu, nás kontaktujte:

* Všechny položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace