Dnes je sobota, 23.září 2017
 
 
 
 
 

Novinky (Zelená terasa)

Poslední volný byt

mezonet 3+kk+2B+L+T

více...

STAVÍME PRO VÁS NOVÉ BYDLENÍ!

Hledáte denně místo pro zaparkování? Chcete mít své vozidlo v suchu a bezpečí? MÁME PRO VÁS ŘEŠENÍ - KUPTE SI OD NÁS KRYTOU PARKOVACÍ PLOŠINU

Unikátní zabezpečené parkování, které šetří místo, je bezpečné, jednoduché a jeho používání zvládne opravdu každý. Neváhejte a kontaktujte nás 466 614 677.

O projektu
Zelená terasa

Nabízíme Vám konkrétní řešení bytových jednotek 3+kk až 4+kk s balkónem, lodžií nebo terasou. Alternativní řešení bytových jednotek 3+kk až 4+kk s balkónem, lodžií nebo terasou. 3+kk až 4+kk/B/T – obývací pokoj, ložnice a relaxační pokoj nebo pracovna. Záleží jenom na Vás.

Novostavba je jedinečná svým architektonickým řešením, které bylo navrženo tak, aby citlivě zapadla do stávající typově různorodé zástavby, ale zároveň, aby majitelům nových bytů poskytla rodinné zázemí na jedné z nejprestižnějších adres v této části města.  Základní myšlenkou celého projektu je stavba nadstandardní budovy v moderní podobě.

Severní hranici objektu podél ulice Bělehradská tvoří stávající bytové domy vč. komplexu obchodů, kaváren, restaurace, videopůjčovny a ostatních služeb zajišťující pohodlné bydlení v této lokalitě. Na východní hranici území směrem na jih se nachází stezky pro pěší a cyklisty. Tyto jsou obklopené vzrostlou zelení a spojují Zelenou terasu s centrem města. Stezky prolínají těsně sousedící nově upravený a udržovaný park s jezerem, který nabízí velké množství sportovního vyžití pro celou rodinu po celý rok. Západní hranice je tvořena zástavbou výškových bytových domů, které je také přizpůsobena výška naší novostavby. Výška stavby pak umožňuje panoramatický výhled na velkou část města, ale i dalekého okolí.

Zastávka MHD se nachází v těsné blízkosti Zelené terasy při ulici Bělehradská a zajišťuje bez přestupů velmi rychlé spojení s centrem a také se všemi částmi našeho města. V blízkosti objektu je zastávka pro dálkové autobusové spojení. Přímé automobilové spojení zajišťuje ulice Bělehradská, která plynule navazuje na nedalekou rychlostní silnici spojující dopravní tepnu - dálnici. Díky této výborné obslužnosti je naše hlavní město téměř na dosah.

Rodiče s dětmi, kteří zvolí "Obytný soubor Zelená terasa" za svůj nový domov, jistě ocení blízké základní a mateřské školy, ale i střední a odborné školy v této lokalitě. Lékařskou péči jim zajistí nedaleké spádové polikliniky a zdravotní střediska.

Kvalitní dispoziční řešení bytů s množstvím balkónů a teras, velké prosklené plochy francouzských oken, vysoký standard bytů, dostatečné množství krytých garážových stání, množství areálové zeleně, atraktivita výhledů z výše položených pater, velmi dobrá dopravní dostupnost. To vše stojí k zamyšlení nad koupí bytu v některém z nabízených objektů.

Projektové řešení

Dvě křídla tvarově, respektive výškově členěných bytových domů jsou rozděleny do celkem šesti sekcí každá se samostatnými vchody z obou stran, s výjimkou sekce A, pod kterou je umístěn průjezd do vnitrobloku objektů.  Sekce jsou navrženy do sedmi, osmi a devíti nadzemních podlaží. První dům (SO 02) se žlutou fasádou je rozdělen na sekce A, B a C. Druhý dům (SO 03) se zelenou fasádou je členěn do sekcí D, E a F. Každá sekce má také přiděleno samostatné číslo popisné.

V prostoru 1. nadzemního podlaží sekcí B, C, D, E a F jsou umístěny sklepy a technické zázemí. V ostatních nadzemních podlaží jsou byty. U sekce A jsou v jednotlivých nadzemních podlaží komory místo sklepů umístěných v 1.NP.

V každé ze šesti sekcí jsou neobvyklé bytové jednotky o velikostech 1 + kuchyňský kout až po 4 + kuchyňský kout s balkónem, terasou či lodžií nebo také mezonetové byty. Dispoziční řešení bytů splňuje veškeré představy moderního a komfortního bydlení. Umístění domů zajišťuje pro všechny byty rovněž dostatek světla.

Pro všechny byty novostavby jsou ve vnitrobloku umístěná parkovací stání, kterých je dostatek i na dvě stání pro jednu bytovou jednotku. Jedná se o krytá parkovací stání pod tzv. „Zelenou terasou“. Pro zvětšení parkovací kapacity a zabezpečení aut v určeném prostoru jsou umístěny hydraulické parkovací plošiny. Zmiňovaná terasa plní funkci nejen účelovou, tak že chrání Vaše auto, ale i estetickou, protože pěkný výhled na upravenou okrasnou zeleň, která je vysázená na střeše terasy zpříjemňuje bydlení ve městě.

Hydraulický parkovací systém je tvořen dvěma druhy plošin. Horní parkovací plošina pojme automobil o maximálních rozměrech – výška 1,75 m, délka 5,00 m, šířka 1,90 m. Spodní parkovací plošina pojme automobil o maximálních rozměrech – výška 1,5 m, délka 5,00 m, šířka 1,90 m. Ke každé bytové jednotce máte možnost koupit libovolný počet parkovacích stání. Výběr druhu (horní či spodní) a umístění plošiny necháváme čistě na volbě klienta. Cena horní parkovací plošiny je 150.000,- Kč vč. DPH, cena spodní parkovací plošiny je 121.000,- Kč vč. DPH.

SAV.cz - výrobce nábytku na míru