Vybraná nemovitost není k dispozici.

Projektové práce

Naše projekce má bohaté zkušenosti s kompletní přípravou investičních akcí i jednotlivých staveb. Zajišťujeme projekční práce od architektonických a urbanistických studií, přes územní rozhodnutí, až po vydání stavebních povolení, včetně projednání s veřejnoprávními orgány. Dále zajišťujeme vypracování realizační dokumentace výkon autorského dozoru.

Hlavní náplní činnosti oddělení projekce je příprava projektové dokumentace pro bytové a rodinné domy budované naší developerskou společností. Na základě dlouholetých projekčních zkušeností a poznatků z již provedených lokalit jsme schopni řešit území dle prioritních požadavků investora s ohledem na efektivitu a maximální možný výnos. Pracovníci oddělení mají také zkušenosti s projektováním občanské a průmyslové výstavby a to jak s novostavbami, tak i s rekonstrukcemi.

Projektovou dokumentaci zajišťujeme komplexně ve všech potřebných profesích (architektura, stavební část, statika, zdravotechnika, ústřední topení, vzduchotechnika, elektroinstalace, vodovod, kanalizace, plynovod, kabelové rozvody silnoproudu a slaboproudu, požární bezpečnost atd.). Naši projektanti i externí spolupracovníci jsou autorizovaní inženýři a technici ve svých oborech.

Veškerá projektová dokumentace je vytvářena pomocí nejnovější výpočetní techniky a legálního programového vybavení.

Zavřít

Máte otázky? Napište nám, rádi vám pomůžeme

V případě jakýchkoliv nezávazných dotazů nebo
Vašeho zájmu o koupi bytu či rodinného domu, nás kontaktujte:

* Všechny položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace